Rozpierdala mnie ten człowiek…

Categories Biznes

Rozpierdala mnie ten człowiek xD
Koleś 20 kilka lat, dodaje filmiki ile to on nie zarabia. Ostatnio dodał filmik, na którym nawija, że pracował 15min w ciągu jednego dnia i tak wygląda jego dzień. Po czym pokazuje ile siana wydał na reklamy (ponad 200tys. zł), a zaraz dodaje, że odbiera nowego Mercedesa z salonu. Następnie dodaje filmik, że kupił apartament w WWA, a to wszystko…dzięki E-commerce. Gość ma 3 firmy: Tenezito, Labress i Alite, są to sklepy internetowe. To te firmy przynoszą mu mega zyski, mają wiele lajków na FB, a jedyny problem jest taki… że te 3 firmy są od końca 2018r. zawieszone a to wszystko to ściema xD
Wszystkie witryny sklepów są zrobione pod jedno kopyto. Myślę, że lajki pochodzą gdzieś z Bangladeszu…dziwne, że sklep, który ma prawie 200k lajków ma po 20 lajków pod postem.

Ostatnio zaczął usuwać wszystkie negatywne komentarze pod swoimi postami, a ludzie zczaili, że to wałek. Fotka gdzie stoi oparty o Meśka pod salonem Mercedesa, a ludzie zaczęli mu pisać komentarze typu „czy właściciel tego auta wie o tym zdjęciu?”
Ciekawi mnie jak dużo ludzi nabiera się na filmiki tego idioty i płaci mu za to hajs. Gość wymyślił sobie biznes na jakichś kursach dla przegrywów, którzy myślą, że typ zdradzi im swój tajny sekret na mega biznes, a tak na prawdę to zwykły golas.

P.S. jeszcze niedawno był raperem o ksywie Bedozet… a dziś już jest milionerem xD
#biznes #pieniadze #gownowpis #januszebiznesu #afera