Witam mireczków! Delikatna…

Categories Biznes

Witam mireczków! Delikatna zmiana sposobu zarabiania na #dawisekzarabia – mianowicie przerzuciłem się na zarabianie na pisaniu na czacie internetowym.
Na czym polega to zarabianie? Rejestrujecie się na portalu na który was mogę zaprosić (napiszcie na PW najlepiej) i tam dostajecie konto na które jak się zalogujecie to spływają wiadomości z portali randkowych. Dostajecie około 40-45 (0,09€, 0,10€) groszy za wiadomość, zależnie ile ich napiszecie. Niestety wiadomości często z podtekstem erotycznym. Jesteście w pełni anonimowi dla osób z którymi piszecie. Nie macie stałych godzin pracy, nie macie nic co was ogranicza.
W pierwszym tygodniu pisałem w godzinach popołudniowych, w drugim były to godziny nocne, a w trzecim godziny poranne, dlatego takie różnice w zarobkach :). Wiadomość musi mieć 150 znaków, czyli dość mało. O wiele lepszy hajs niż na ankietach 🙂
W weekendy macie bonus 0,01€
Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało odpowiem, wesprę! Macie na początku szkolenie NA CZACIE, ciężko jest nie dać sobie rady. Jest na serio bardzo łatwo.
Wypłaty w euro, więc polecam założyć konto na revolut :).
[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]