tl;dr wyjebałem chłopaka…

Categories Biznes

tl;dr
wyjebałem chłopaka siostry z domu i sam właśnie wprowadzam ją w świat seksu.

Podpisywałem dziś kontrakt z kontrahentem z Tajwanu, po czym mieliśmy zjeść kolację w Sheratonie. Ustaliliśmy nawet menu, niestety pilnie musiał wrócić do firmy z powodu poważnej usterki. Trudno, zdarza się – pojechałem do domu.

Zaparkowałem mojego Mercedesa s65 AMG obok Lamborghini Huracana w garażu i udałem się w stronę łazienki. Usłyszałem dźwięki, mieszkam z siostrą więc pewnie zapomniała wyłączyć TV.

Wchodzę do salonu i widzę jak leży nago z rozszerzonymi nogami pod jej chłopakiem. Zaskoczona szybko weszła pod kołdrę i pyta dlaczego tak wcześnie jestem. Zaczęła tłumaczyć, że chciała pierwszy raz spróbować seksu, ale chłopak najebał się i nie może mu stanąć (a wypili tylko litr szampana Moet więc wtf). Kazałem mu wypierdalać, bo moja siostra nie będzie zadawać się z taką pizdą.

Stwierdziłem, że Magda powinna zacząć uprawiać seks z kimś bliskim by nabrać doświadczenia. Chętnie się zgodziła, poszliśmy do łazienki i właśnie myję jej cipkę żeby była czysta i pachnąca. Zaraz wracamy do salonu, gdzie będziemy zabawiać się całą noc przy dobrych drineczkach.

A wam jak mija wieczór Mirki?

#rodzinanaswoim #biznes #chwalesie #pokazdom #pokazrozowegopaska #nsfw

pokaż spoiler @twarzczlowieka @MikelsonLFC @daeun @dopeboiYSL